Czyszczenie elewacji, które przywróci piękny wygląd domu

Promienie słoneczne oraz opady atmosferyczne to czynniki, które powodują, że elewacje domów, dachy i chodniki z czasem tracą swój piękny wygląd. Blaknięcie kolorów, występowanie zabrudzeń oraz porostów obniżają atrakcyjność domów i ogrodów. Usługi firmy Łódź – SAW-BUD – https://saw-bud.net/mycie-i-czyszczenie-kostki-brukowej-elewacji-i-dachu/ pozwolą odmienić wizerunek każdej powierzchni. Wieloletnie doświadczenie, wykwalifikowani fachowcy oraz nowoczesne narzędzia są gwarancją zadowolenia.  

Czyszczenie elewacji budynków 

Lwią część wszystkich zanieczyszczeń występujących na elewacjach budynków stanowią porosty, mchy oraz grzyby. Ich usunięcie jest szczególnie utrudnione, ponieważ wrastają w głąb tynku, dlatego należy skorzystać z usług fachowców. Profesjonaliści z SAW-BUD usuwają zabrudzenia za pomocą wysokiego ciśnienia. Mycie elewacji w zdecydowanej większości przypadków nie wymaga użycia substancji chemicznych. Jeżeli jednak zabrudzenia będą wyjątkowo trudne do usunięcia, pracownicy wspomogą się środkami czyszczącymi, które nie uszkodzą struktury elewacji. Firma dysponuje również dedykowanymi dyszami, które umożliwiają dokładne wyczyszczenie nawet trudno dostępnych miejsc, zapewniając pełną kompleksowość świadczonych usług.

Mycie kostki brukowej 

Bez wątpienia kostka brukowa dzięki posiadaniu wielu funkcjonalnych i estetycznych cech cieszy się dużą popularnością. Jednak żadna kostka nie jest odporna na destrukcyjne działanie czynników zewnętrznych. Czyszczenie kostki brukowej zalecane jest w szczególności kiedy występują na niej tłuste plamy, pozostałości po prowadzeniu prac remontowych i budowlanych oraz gdy w dużym stopniu porosła mchem. SAW-BUD przeprowadza mycie kostki brukowej w kilku etapach. Jeżeli mamy do czynienia z niewielkimi zabrudzeniami wystarczające okazać może się użycie jedynie myjki wykorzystującej wysokie ciśnienie. W przypadku kiedy stan kostki jest bardzo zły, pracowników wspomaga szereg narzędzi usuwających nawet najtrudniejsze zabrudzenia. Przywrócenie kostce brukowej pierwotnego wyglądu znacznie podniesie atrakcyjność ogrodów i placów ora bliskich budynków.  

Kompleksowe mycie dachów 

Czyszczenie dachów to cykliczna czynność, która w dużej mierze polega na usuwaniu zabrudzeń wodą. W pierwszym etapie dach nasączony zostaje specjalistycznymi środkami czyszczącymi, a następnie dokonywane jest dokładne mycie i spłukiwanie. Dzięki zastosowaniu takiej metody z dachu usunąć można wszystkie naloty glonów, grzybów oraz liście i igliwia drzew. Producenci dachów zalecają, aby ich mycie odbywało się przynajmniej raz na 5 lat. Fachowcy firmy w profesjonalny sposób wyczyszczą dachy obiektów prywatnych, instytucji, przedsiębiorstw oraz  budynków administracji publicznej. Rodzaj dachu i użytych materiałów nie mają tu znaczenia. Na kompleksowość usług przedsiębiorstwa składa się również możliwość dokładnego mycia paneli fotowoltaicznych, które stają się coraz częstszym elementem dachów domów jednorodzinnych i budynków firmowych. Skorzystać należy z usług profesjonalistów, ponieważ czyszczenie dokonywane na wysokości powinno być prowadzone z zachowaniem wszystkich reguł bezpieczeństwa i higieny pracy. Warto przywrócić więc piękny wygląd budynkom i powierzchniom brukowym. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.